KONST / Litografier / Färglitografi 16045408
nr 1604 5408
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Djur. Signerad, numrerad 76/300. Färglitografi, bildmått: 34x26,5, yttermått inklusive ram: 51x41 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:09:07
11/3 18:04:07
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson